Jaungada koncerta programma pie galdiņiem

Kā katru gadu sagaidīsim Jauno gadu kopā Liepājas Latviešu biedrības namā! Pavadīsim aizgājušo 2019. gadu kopā ar aktieriem, kas sniegs humora pilnus priekšnesumu, mūziķiem, kas izpildīs labi atpazīstamas un iemīļotas dziesmas, kā arī ugunīgiem priekšnesumiem, kas izkliedēs ziemas saltumu no apmeklētāju ķermeņiem un prātiem.

Jaungada sagaidīšanas maģiskā nakts, kad tiek aizmirsts bijušais un priekpilni gaidīti Jaunā gada notikumi. Pirms pusnakts smieklu devu un labu garastāvokli vakaram piešķirs Liepājas teātra aktieru radošā apvienība "Ārstējam visu", kas izklaidēs cilvēkus, liekot humoristiski atskatīties uz dažādām dzīves situācijām. VAKARA NAGLA - apvienības "Fire Spirit" pārstāvja Dmitrija Pudova no Rīgas uguns un LED gaismu šovs, kas vienaldzīgu neatstās NEVIENU! Daudzveidīgais uguns un LED gaismu šovs sildīs apmeklētāju sirdis, jo mākslinieks iepazīstinās apmeklētājus ne vien ar apbrīnojamiem un grandioziem priekšnesumiem, kas liks aizrauties elpai, bet arī ar sevī mītošo uguni.

Taču pēc pusnakts klausītāju priekam uzstāsies pēdējā laikā popularitāti iemantojusī muzikālā apvienība “VIA Sienāži” no Ventspils, kas izpildīs vecas un labas, bet joprojām tik iemīļotas dziesmas. Grupā kopā kopš 2012. gada muzicē pieci savu darbu mīloši mūziķi, kas gan dzied, gan spēlē saksofonu un basģitāru, protams, neaizmirstot klavieres, sitamos instrumentus un solo-ģitāru.
Sagaidīsim 2020. gadu kopā ar pamatvērtībām, kas neizzūd – aizraujoša izklaide, garšīgi ēdieni un dzērieni, kā arī sev tuvi cilvēki.
 
Iegādājies biļetes līdz 1. decembrim izdevīgāk – biļešu cena 30 EUR. Biļešu cena pēc 1. decembra 35 EUR.
Galdiņu rezervācija un biļešu izpirkšana Liepājas Latviešu biedrības nama informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 63423829, kā arī visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv
 
Informācijai: Pasākums paredzēts pieauguš auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam var netikt ielaisti. Bērniem no 7 gadiem jāiegādājas atsevišķa biļete uz pasākumu.
Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu