Izrāde "Bļitka"

8. martā

18.00

Lielā zāle

 

Stāstā par divu vīriešu sarunu, kura kura nevarēja nenotikt, lai arī sākās šķietami nespeciāli, Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē 1. decembrī atgriezīsies Goda teātra izrāde "Bļitka", kas savu pirmizrādi piedzīvoja 2016. gada 5. oktobrī.

 

Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla – viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis sev kārtīgu bļitkotāja telti, otrs – dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts “Fonteinā”. Viens ir pārguris no ģimenes dzīves pienākumiem un atbildības uzņemšanās pārējo priekšā, otrs cenšas aizmukt no lēmumu pieņemšanas, ka nu taču beidzot tā kā būtu jāsāk dzīvot pieauguša vīrieša dzīve – ar bildinājumu un bērniem. Rezultātā – pārliecinot viens otru par to, kā tad labāk būtu rīkoties, viņi atbild tieši uz sev būtiskajiem jautājumiem par to, kā būt.
Lugas autore – Rasa Bugavičute-Pēce, izrādes mākslinieks Varis Siliņš.

Biļetes visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.biedribasnams.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu