Bērnu teātra izrāde "Zelta atslēdziņa"

 

27. septembrī

12.00

Kamerzālē

 

 

Liepājas latviešu biedrības nama Kamerzālē 27. septembrī plkst. 12:00 notiks bērnu teātra izrāde A. Tolstojs/ Zelta atslēdziņa izrādīšana. 

 

"Zelta atslēdziņa" ir pasaka par koka cilvēciņu Buratīno, kuram ir savi sapņi, savs skatījums uz lietām un cilvēku attiecībām cilvēku pasaulē. Labais un ļaunais bijis vienmēr, varētu pat teikt mūžīgi un visur. Arī šajā pasakā ir ļauni un mantkārīgi ļaudis. Tie ir Karabass-Barabas, Lapsa Alise un Runcis Bazilio.

“"Zelta atslēdziņa ” ir kā simbols - labo tā slēgs, ļauno tā neslēgs...”, teicis lugas autors, krievu rakstnieks Aleksejs Tolstojs.

Režisore: Vita Pētersone

 Izrādē piedalās 16 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātra aktieri.

Galvenajās lomās:

Buratīno: Mārtiņš Mazbergs

Karabass- Barabass: Kristers Reinis

Lapsa Alise: Daniēla Mihelsone

Mūzika: Ilgvars Žilinskis. 

Scenogrāfija: Agate Ķiģele-Ābele

Kostīmu mākslinieces: Silvija Ķirse, Vineta Bitlerjus un Dace Lanka

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.

Biļetes: Visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu