IZSTĀDE "Kaleidoskops"

02.05. - 31.05.

10.00 - 19.00

Izstāžu galerija

 

 

2. maijā plkst. 17.30 Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā tiks atklāta fotogrāfa Jāņa Vecbrāļa vadītā foto kursa “Liepājas pozitīvs” dalībnieku kopizstāde “Kaleidoskops”.

 

 

Sešu gadu laikā Jāņa Vecbrāļa vadītos foto kursus "Fotogrāfijas pamati" ir noklausījušies vairāk kā 150 klausītāji, no kuriem ir izveidojusies aktīvistu grupa, kura turpina tikties un dalīties pieredzē, kā arī aktīvi piedalās dažādās foto aktivitātēs Liepājā, Latvijā un ārzemēs. Šo sešu gadu laikā grupas dalībniekiem ir notikušas vairākas personālās un kopējās izstādes.

“Arī pēc kursu noslēguma mēs turpinām mācīties viens no otra, kā arī no pieaicinātajiem labi pazīstamajiem fotomeistariem. Daudzi grupas "Liepājas pozitīvs" dalībnieki ir aktīvi Liepājas fotokluba “FOTAST” biedri. Šādi uz pozitīva viļņa darbojoties grupas dalībnieki nonāca pie lēmuma veidot savu pirmo kopizstādi”, saka J. Vecbrālis.

Kopizstādē būs apskatāmi pavisam kopā 22 fotogrāfiju autoru darbi kā: Eric Zirk, Evitas Ķudas, Gunitas Kalējas, Guntara Zemīša, Ilgas Lasmanes, Ilonas Gabaliņas Kilas, Ingas Slišānes, Ingunas Zvaigznes, Intas Karlsones, Jāņa Brūdera, Kristīnes Locikas, Kristiānas Mames, Kristīnas Ceikas, Līgas Ates, Mairas Deķeres, Normunda Kaprano, Renara Dradeika, Rolanda Drāznieka, Sandras Birzītes, Sniedzes Druvaskalnes, Terēzes Štubes un Žannas Andžes.

Ieeja bez maksas.