"LIEPĀJAS KLASIKA" pasaules bodibildinga un fitnesa sacensības

9. jūnijs

13.00

Lielā zāle

 

Biedrības namā norisināsies sporta biedrības “NAC Latvia-Kurzeme” atklātais čempionāts fitnesā un bodibildingā "Liepājas klasika". Sacensībās rūpīgi trenētos augumus demonstrēs gan vietējie, gan spilgtākie Baltijas un pasaules bodibildinga un fitnesa titulu ieguvēji.

 

Fitnesa un bodibildinga sacensību “Liepāja Classic” laikā skatītāju un tiesnešu vērtējumam būs redzamas gan dāmas, gan kungi, kuri startēs dažādās kategorijās.

“Miss Bikini” kategorijas dalībnieces līdzinās modelēm no žurnālu vākiem, tiesneši vērtē dalībnieču auguma proporcijas, grāciju un iznesīgumu. Savukārt “Shape” kategorijas dāmām jau nedaudz vairāk redzams muskuļu reljefs, lai gan tas nav ļoti izteikts. “Figure” dalībnieces tiek vērtētas pēc izteiktas un proporcionālas muskulatūras formas, un prasmes to demonstrēt. “Men`s Physique” puiši startē pludmales šortos un demonstrē estētisku un muskuļotu ķermeņa augšdaļu. Savukārt „Athletic” kategorijā tiek vērtēts sportistu muskulatūras reljefs un precīzas auguma garuma un svara proporcijas.

Sacensību kulminācija ir ekstrēmā bodibildinga dalībnieki, kuri ar smagiem treniņiem trenažieru zālē un striktu ēšanas režīmu rada izteikti muskuļotu augumu. “Bodybuilding Novice” kategorijā piedalās atlēti, kuri startē pirmo sacensību sezonu. “Bodybuilding Juniors” kategorijā ir noteikts vecuma ierobežojums – jaunieši un vīrieši vecumā līdz 23 gadiem. Savukārt “Bodybuilding Men” kategorijā ir vīri, kuru dzīvesveids ir bodibildings.

Skatītāji aicināti nākt atbalstīt sportistus un elkus, kā arī baudīt skaistu, koptu un trenētu atlētu priekšnesumus, lai gūtu iedvesmu saviem sportiskiem sasniegumiem. Pasākuma laikā būs pieejamas Latvijas sporta uztura zīmolu pārstāvju konsultācijas par sporta uztura produktiem, kā arī notiks produktu degustācijas.

Atklātās sacensības fitnesā un bodibildingā „Liepāja Classic 2018” organizē sporta biedrība “NAC Latvia-Kurzeme” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

“Liepāja Classic” dalībnieku pieteikšanās anketa, citas aktualitātes un fotogrāfijas par fitnesa un bodibildinga sacensībām, treniņiem meklējamas mājaslapā nackurzeme.lv.

Biļetes vismaz mēnesi pirms pasākuma būs pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, kā arī mājaslapā www.bilesuparadize.lv. Bērniem līdz 14 gadiem ieeja bez maksas.