Izrāde SILVIJA

31. martā

18.00

Lielā zāle

 

 

 

 

 

 

Kas ir Silvija? Atbilde ir tik intriģējoša, ka jūs to pavisam noteikti nebūsiet gaidījuši, proti, suns. Ja esat nolēmuši iegādāties suni, tad šogad – Suņa gadā īstais laiks šo ieceri īstenot. Un ja izvēlēsieties suņu meiteni, tad sauciet viņu par Silviju. Tad, iespējams, sajutīsieties kā amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas ''Silvija'' varoņi: Gregs, Keita, Filisa, Lesli, Toms un, protams, arī pati ''meža nimfa'''- Silvija. 

Lugas “Silvija” darbība sākas ar to, ka kāds dzīves pelēkajā rutīnā apviļāts vidusmēra amerikānis - bankas ierēdnis Gregs parkā sastop noklīdušu suni un atved to uz mājām. Intriga slēpjas neparastā mīlas trijstūrī: sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem.

“Silvija” ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku. Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni - izrādē ar skumjām, bet laimīgām beigām.

Izrādē piedalās: Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga, Voldemārs Šoriņš.

Režisors : Voldemārs Šoriņš

Komponists : Valdis Zilveris

Mākslinieks : Jānis Jansons

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv