"RUMBAS KVARTETS" koncertprogramma

15. aprīlī

18.00

Lielā zāle

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā uzstāsies tautā mīlētā grupa no Kuldīgas – “RUMBAS KVARTETS”, kura ar prieku paziņo par sava jaunākā - trešā studijas albuma izdošanu ar nosaukumu “Vecmeistara dziedātās dziesmas”. 

 

Ņemot vērā, ka 2018. gadā Vecmeistaram, leģendārajam daudzu latviešu iemīļoto dziesmu autoram un izpildītājam Eduardam Rozenštrauham apritētu 100 gadi, “Rumbas kvartets” ar cieņu pret komponistu, dosies pie Jums ar viņa dziedātām melodijām, kuras vēl aizvien zina katrs latvietis. Grupā muzicē Artis Šimpermanis (vokāls, akordeons), Rolands Stucers (eifonijs), Guntis Stucers (tuba) un Kristers Hartmanis (sitamie instrumenti).

Koncertā tiks izpildītas gan visiem labi zināmās dziesmas „Zilais lakatiņš”, „Vecās likteņdzirnas” un daudzas citas līdzi dziedamas dziesmas, gan arī mazāk dzirdētas melodijas no Eduarda Rozenštrauha dziesmu pūra. Ļausimies jaunības atmiņās, kuru pavadīs sirds sirsnība. Un, noteikti, varēsi dziedāt līdzi, jo vārdus zināmām dziesmām neaizmirst!

 “Rumbas Kvartets” repertuārā ir Latvijas pirmās brīvvalsts dziesmas, kā arī agrīnā pēckara komponētās melodijas. Trīs gadus pēc kārtas grupa ir bijusi “Latvijas Šlāgeraptaujas” laureāti iegūstot 2.vietas, bet 2017.gadā iegūstot 1.vietu “Amigo Dzintara dziesmu aptaujā”.

Pasākuma dienā pirms un pēc koncerta interesenti varēs iegādāties mūziķu jauno studijas albumu.

 
Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv