RINALDO solokoncertā BALSS IZ TABORA

2018. gada 

21. aprīlī 

17:00

Lielā zāle

 

 

 

Kādreizējās grupas "Riči" solists piedāvā savu pirmo soloprogrammu "Balss iz tabora".

"Mana balss - tā iz tabora skan..." - tie ir vārdi no Jāņa Petera dzejoļa, kas tik trāpīgi raksturo Rinaldo, kura balss tembru nav iespējams sajaukt ar kādu citu. Viņa balss patiesi nāk no tabora, taču jau vairāk kā 10 gadus tā priecē klausītājus visā Latvijā. Vīrišķīgs liriskums, dzirkstošs skaņas plūdums, temperaments, kas dziesmas stāstam ļauj kļūt dzīvākam par dzīvu. 

Rinaldo soloprogrammā "Balss iz tabora" skanēs populāras un mazāk zināmas čigānu un latviešu romances - skaņdarbi, kas ir radīti balsij un klavierēm. Kopā ar liriskās balss īpašnieku Rinaldo muzicēs latviešu klausītāju iemīļotais estrādes pianists ANATOLIJS LIVČA.

Koncertprogrammu "Balss iz tabora" organizē kompānija "Koncertu Paradīze", kas agrāk veidojusi programmas "Čigānzēns", "Rozes kaislības", Dzintara Čīčas solokoncertus "Dvēsele vaļā", "Likteņlīnijas", "Man beidzot 20", Kaspara Antesa solokoncertus u.c.

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv